Перевага фабрики м'яких іграшок "ВИК-НАТ" :

Логотип          - Ми є виробником.

Як виробник ми врахуємо Ваші побажання. Будемо вдячні за відгуки і пропозиції. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати оптимальний варіант для початку співпраці і плідного його продовження.

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми, як виробник, маємо можливість індивідуально підійти до потреб клієнта, піти на зустріч у вирішення питань співпраці.

  • Гарантування 100% якості.

Фабрика має сертифікат якості системи "Укр СЕПРО".
Сировина, вживана у виготовленні мягконабивной іграшки, поставляється з-за кордону і має як європейський сертифікат якості, так і гігієнічне укладення санітарно-епідеміологічної служби МЗО України.

  • Безкоштовна доставка.

При замовленні понад 2000 грн доставка за рахунок посилача. Доставка здійснюється "Від дверей до дверей", тобто ми доставимо Ваше замовлення безпосередньо на Вашу торгову точку.

  • Низькі ціни.

Хороше поєднання ціна - якість. Як виробник, ми можемо продавати високоякісну продукцію за доступною ціною.

  • Великий асортимент.

Фабрика "ВИК-НАТ" відрізняється унікальністю образів іграшки, авторські іграшки. Велика різноманітність забарвлень і розмірів.

  • Виконання замовлення в кротчайшие терміни.

Ми намагаємося прискорити процес купівлі і робимо усе можливе, що б вам було комфортне. Оформлення замовлення, пошивши іграшки і відправка у вказане місто займає не більше 3 діб.

  • Фабрика "ВИК-НАТ" більше 10 років на ринку України.

Це означає, що наша продукція завоювала любов і повагу багатьох українців і не лише. Фабрика є призером міжнародних і українських виставок іграшок.

 

Графік роботи :
пон-пятн: 9.00 - 18.00

Магазины детских игрушек на карте Чернигова