Наша компанія


Фабрика іграшок "VIK-NAT" працює на ринку України з 2000 р.
Має сертифікат якості системи "Укр СЕПРО".
Сировина, вживана у виготовленні мягконабивной іграшки, поставляється з-за кордону і має як європейський сертифікат якості, так і гігієнічне укладення санітарно-епідеміологічної служби МЗО України.


Інформація


Кожен образ розроблений на фабриці "VIK-NAT" затверджується Межведомтсвенным художньо-технічним радим з іграшки і учбово-ігрових посібників при Міністерстві освіти і науки.

Десять років радує діток м'які іграшки нашої компанії. Не кожне підприємство по виробництву м'яких іграшок має такий великий асортимент, він складає більше двохсот найменувань різних м'яких звіряток.
Усі зразки - м'яких іграшок унікальні і, що дуже важливо, легко впізнанні серед продукції інших фірм. Їх милі, добрі і веселі мордочки нікого не залишають байдужим.
Основним виробничим потенціалом і багатством фабрики м'якої іграшки є люди, в чиїх талановитих руках з штучного хутра і тканини народжується казка.

Завдяки виробництву іграшок тільки високої якості, підтвердженої сертифікатом, фабрика м'якої іграшки "VIK-NAT" завоювала у своїх покупців довіру і вдячність.

Працюючи чітко і кваліфіковано, ми добилися високих показників якості у виробництві м'яких іграшок, тим самим максимально економимо Ваші гроші, час і нерви. Фабрика м'якої іграшки не коштує на місці, постійно працюючи над новітніми модифікаціями м'яких іграшок. 

Наша фабрика м'якої іграшки має в розпорядженні широкий асортимент іграшок м'яких, який постійно оновлюється, крім того, ми робимо м'які іграшки на замовлення. Унікальна технологія, новітні матеріали, авторський дизайн, ручне опрацювання деталей дозволяє виробникові домагатися дивовижної якості м'якої іграшки.
Наші іграшки м'які зроблені з сертифікованих і безпечних матеріалів і відповідають усім нормативам і правилам на продукцію, що випускається. Практикуємо виробництво будь-якої партії м'яких іграшок. Чуйні і грамотні фахівці фабрики м'якої іграшки з роботи з клієнтами не зроблять зайвими ні хвилини Вашого часу у разі виникнення непередбачених ситуацій, і вирішать усі виниклі у Вас питання.

- Фабрика м'якої іграшки "VIK-NAT" має своє виробництво і тому скорочує ваші витрати.
- Ми робимо на замовлення красиві м'які іграшки по вашому ескізу.
- Фабрика м'якої іграшки здійснює найвишуканіші дизайнерські проекти.
- Будь-який об'єм(включаючи великий опт) іграшки м'якої в розумні терміни - ми не прив'язані до кількості.
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
- Гнучка система знижок.
- Гарантія якості і термінів виробництва м'яких іграшок.

- Іграшки м'які зроблені з сертифікованих і безпечних матеріалів, відповідають усім нормативам.

Фабрика м'якої іграшки "Vik-Nat" працює з юридичними і фізичними особами, за готівковим і безготівковим розрахунком. Для максимальної зручності, склад м'яких іграшок і офіс розташовані в одному місці.

Зверніться до нас. Ми завжди раді зустрічі з Вами.

Україна,

м. Чернігів,

Любченка 17.

т. +38 (067) 369-35-01


 

График роботи:

пон-пятн: 9.00 - 18.00